OVER ONS | CONTACTGEGEVENS | SITEMAP

Contactgegevens Aanrechtblad.nu

Welkom bij de showroom van aanrechtblad.nu!

Wij zijn van maandag tot en met vrijdag van 08:00 - 17:00 geopend.  

Op zaterdag zijn wij geopend van 9:00 tot 16:00. 

Komt u op bezoek, laat ons dit even zodat wij van uw komst op de hoogte zijn en u optimaal kunnen helpen.

Aanrechtbladenfabriek B.V.
Westkadijk 8, 3861 MB Nijkerk 

Vaste telefoon  033-2461314
Kvk nummer 61774839
IBAN NL11RABO0195294807
BTW nummer NL854482702B01
RSIN/Fi-nummer 854482702



Bedrijfsleider

Peter Kok
E-mail info@aanrechtblad.nu
Tel 033-2461314
Mob 06-12233037


Planning

Job van Geresteijn
E-mail Job@aanrechtblad.nu
Tel 033-2461314
Mob 0648226009


Senior Verkoopadviseur

Boyan Zekic
E-mail Boyan@aanrechtblad.nu
Tel 033-2461314
Mob 06-29078442


Junior Verkoopadviseur

Cornelis de Fluiter
E-mail cornelis@aanrechtblad.nu
Tel 033-2461314
Mob 06-43490860


Junior Verkoopadviseur

Willem Posthouwer
E-mail willem@aanrechtblad.nu
Tel 033-2461314
Mob 06-41717765


Junior Verkoopadviseur

Aris Baars
E-mail aris@aanrechtblad.nu
Tel 033-2461314
Mob 06-81603642


Administratie

Pauline van Schoonhoven
E-mail Pauline@aanrechtblad.nu
Tel 033-2461314


Logistiek | Monteur

Roy van den Bovenkamp
E-mail Roy@aanrechtblad.nu
Tel 033-2461314
Mob 06-28702537


Logistiek

Arjan Brouwer
E-mail Arjan@aanrechtblad.nu
Mob 0615460110




Contact formulier








Routebeschrijving


Grotere kaart weergeven